"חדשנות היא נחלתם של מנהיגים, הרואים בשינוי הזדמנות"

סטיב ג'ובס

חזון

MUNIVATION – החברה לחדשנות מוניציפלית של מרכז השלטון המקומי, שמה לה למטרה לקדם את תחום החדשנות בעולם המוניציפלי, ולתעל אותה לטובת ניהול יעיל של הרשויות, שיפור הפריון והסיפוק של עובדיהן, שיפור השירות לתושבי ישראל וקידום רווחתם.

על MUNIVATION

חברת MUNIVATION, המהווה זרוע ביצועית של מרכז השלטון המקומי, הוקמה במטרה לחבר את העולם המוניציפלי לחדשנות, באמצעות כלים, טכנולוגיות, פרקטיקות ושיטות הניהול המובילות, במטרה לייעל תהליכי עבודה, ליהנות מפריון ומהישגים ויותר מכל – כדי להעניק לתושבי מדינת ישראל שירותים מתקדמים ומקיימים התורמים לרווחתם.

כדי לעשות זאת, אנו פועלים בשלושה אפיקים במקביל:

המשאב האנושי

אנו ממפים את הצרכים והאתגרים איתם מתמודדים ראשי הרשויות, המנהלים והצוותים המקצועיים, ומפתחים יחד איתם פתרונות חדשניים ויצירתיים על מנת לשפר את השירות לתושב, את היעילות הארגונית ואת ניצול המשאבים ברשות.
לצפייה בשירותים לרשויות מקומיות לחצו כאן

הכשרה והטמעה

אנו בונים מערכי הכשרה חוצי ארגונים, שמטרתם לספק לצוותים ולמקבלי ההחלטות בעולם המוניציפלי את החשיפה, את הכלים ואת הידע הנדרש על מנת לקדם חדשנות בארגון, באמצעות קורסים, הכשרות ייעודיות, מערכי לימוד וכנסים מקצועיים.
לצפייה בכנסים לחצו כאן

חשיפה לפתרונות ופיתוחים חדשניים

אנו מהווים נקודת מפגש קריטית בין המגזר העסקי, האקדמיה והרשויות, כדי לאתר ולסייע בגיבוש פתרונות המתאימים לצרכים ולאתגרים המוניציפליים, ולחשוף אותם מול בעלי העניין ברשויות. 

דבר היו"ר

מדינת ישראל רכשה לעצמה, ובצדק, מוניטין בינלאומי כמרכז חדשנות עולמי, בזכות קידום החדשנות והיזמות, היצירתיות, הפיתוחים הטכנולוגיים והמקוריות.

אני מאמין כי הרוח הזאת אינה נחלתם הבלעדית של המגזר העסקי והאקדמי, וכי היא נושבת גם במסדרונות הרשויות המקומיות, מעניקה השראה למגזר הציבורי, ומסייעת להטמיע דיגיטציה ככלי לשיפור איכות חייהם של כלל תושבי מדינת ישראל. 

השלטון המקומי בישראל מוכיח שוב ושוב יכולות ניהול ולוגיסטיקה גבוהות, מחובר לשטח  ומתמודד בהצלחה עם האתגרים המתגלגלים לפתחו השכם וערב. ראשי הרשויות והצוותים המקצועיים זוכים לאמון התושבים ולשיתוף פעולה, וביחד אנו מובילים מהלכים ושינויים בסדר גודל לאומי.

חברת MUNIVATION, זרוע ביצועית של מרכז השלטון המקומי בתחום החדשנות, נועדה להעניק לכלל העוסקות והעוסקים בעשייה המוניציפלית, את הכלים, הטכנולוגיות, הפרקטיקות ושיטות הניהול המובילות בישראל ובעולם, כדי לייעל את תהליכי העבודה, ליהנות מפריון ומהישגים משופרים ויותר מכל – כדי להעניק לתושבי מדינת ישראל שירותים מתקדמים, מקיימים ואיכותיים שיתרמו לרווחתם ויספקו מענה מיטבי לצרכיהם.  

החברה תקדם שלושת מנופי חדשנות במקביל: הכשרת הון אנושי, פיתוח מערכי הדרכה ולמידה, ופתרונות טכנולוגיים:

  1. ההון האנושי ברשויות המקומיות הוכיח מעל לכל ספק את יכולותיו ואת מסירותו, אנו ממפים את הצרכים והאתגרים של הרשויות, ומפתחים עבורן כלים, שיטות ניהול ואמצעים ליצירת תרבות ארגונית המעודדת חדשנות בכל שרשרת הערך המוניציפלית.
  2. לצד המחקר והפיתוח, אנו בונים ומציעים לעולם המוניציפלי מערכי הדרכה מתקדמים, קורסים, כנסים מקצועיים ותוכניות לימוד פורצות דרך, המשלבות את טובי המומחים בתחום ומותאמות לצורכיהם הייחודיים.
  3. לבסוף, אנו מנהלים שיח מתמיד עם גורמי ממשל, חוקרים אקדמאים, חברות וסטארט אפים בישראל ובעולם, על מנת לאתר ולהתאים את הפתרונות הטכנולוגיים המובילים, אותם ניתן ליישם ולהטמיע ביעילות בקרב המגזר המוניציפלי.

לרשויות המקומיות יש את המוכנות, היכולת ויותר מכל – הרצון, להוביל תמורות משמעותיות מהן ייהנו כל תושבי מדינת ישראל. אנחנו ב MUNIVATION – החברה לחדשנות מוניציפלית של מרכז השלטון המקומי, פועלים להגשים את החזון שלנו: להיות מנוע עוצמתי המקדם חדשנות ותורם לצמיחתה ושגשוגה של מדינת ישראל.